Cambridge Audio DacMagic XS Test w magazynie „Audio-Video” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Cambridge Audio DacMagic XS Test w magazynie „Audio-Video”
1664
single,single-post,postid-1664,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Cambridge Audio DacMagic XS Test w magazynie „Audio-Video”

Audiofile, wysmakowani melomani, kochają duże rzeczy. Potężne kolumny, ciężkie wzmacniacze mocy, grube kable – to często wyznaczniki statusu. To prawda – najlepsze urządzenia są zwykle duże, ciężkie. Kiedy Dlatego też trzeba naprawdę dużych umiejętności i zmysłu plastycznego, aby w małej formie zmieścić jak najwięcej tego, co zwykle zajmuje pół biurka.

Audio_Video_1_2014

Przykładem na to niech będzie przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz słuchawkowy Cambridge Audio DacMagic XS. Bazujący na fantastycznych przetwornikach DacMagic produkt Cambridge Audio spełnia te założenia perfekcyjnie. W aluminiowej obudowie wielkości pudełka do zapałek, z dwoma przyciskami do regulacji głośności będzie idealnym dopełnieniem każdego systemu z komputerem w roli głównej.

Nic więc dziwnego, że magazyny specjalistyczne przyznają mu nagrody niemal hurtowo. Najnowszą otrzymał od magazynu „Audio-Video”:

„DacMagic XS to świetne, wprost doskonałe (w relacji gabarytów i ceny) „rozszerzenie” laptopa, pozwalające posłuchać muzyki z naprawdę dobrym poziomem jakości brzmienia. W dodatku XS ma wygodną regulację głośności, za sprawą bardzo małej impedancji wyjściowej jest praktycznie nieczuły na rodzaj (impedancję) słuchawek, a poziom wyjściowy (1,7 V) wystarczy do wysterowania 99% z nich. Zasłużona rekomendacja dla przemyślanego produktu, w bardzo dobrej cenie.”

indeks
REKOMENDACJA „Audio-Video”

„Audio-Video”, 1/201