Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO DUO
5983
single,single-post,postid-5983,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
duo

Kombinacja przedwzmacniacza gramofonowego i wzmacniacza słuchawkowego to unikalne połączenie, dające możliwość personalnego odsłuchu płyt gramofonowych bez potrzeby stosowania dwóch osobnych urządzeń. Model Duo Cambridge Audio jest w tej chwili jedynym tego typu produktem na rynku, a o jego sukcesie świadczą kolejne recenzje, jak ta zamieszczona przez portal soundstageaccess.com:

„Przy okazji każdej recenzji gramofonu, wkładki gramofonowej lub przedwzmacniacza gramofonowego, którą piszę jestem zaskoczony wyjątkową jakością dzisiejszych produktów audio. Czasem musi minąć chwila, zanim podam się ich czarowi; innym razem zakochuję się w nich od razu.

Przy Cambridge Duo miałem do czynienia z tym drugim przypadkiem. Jego dźwięk jest niemal zawsze pewny, przyjemny, rzetelny – co jest bardzo „brytyjskie”. Ale jeśli puszczamy coś o mocnym rytmie robi coś jeszcze innego, równie brytyjskiego: zagęszcza powietrze, jak wzmacniacz Marshalla, którego gałka głośności powędrowała do ‘11’. Wiele wzmacniaczy i przedwzmacniaczy z lat 80. i 90. nie zostało wyposażonych w przedwzmacniacz gramofonowy. Jeśli macie tego typu urządzenie i chcecie dołączyć do winylowej rewolucji – a wierzcie mi, warto – Cambridge Duo powinien być na szczycie twojej listy. To wyjątkowe osiągnięcie, szczególnie ze te pieniądze.

Cały test od LINKIEM