CAMBRIDGE AUDIO Duo – test Audio – Audio Center Poland
Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO Duo – test Audio
5731
single,single-post,postid-5731,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ca_duo

Cambridge Audio oferuje nowoczesne wzmacniacze, odtwarzacze CD i źródła strumieniowe, ale ma także na uwadze użytkowników gramofonu, którzy nie tworzą już hermetycznej, niszowej grupy. Dzisiaj każdy posiadacz systemu Cambridge Audio może zapragnąć wzbogacenia go o „analog”, i chociaż samego gramofonu firma nie zaproponuje, to przynajmniej przedwzmacniacza gramofonowego nie trzeba będzie szukać gdzie indziej. Od dość dawna były w katalogu niedrogie CP1 i CP2, a kilka miesięcy temu dodano dwie bardziej zaawansowane i droższe pozycje – dedykowany wkładkom MM model Solo oraz wszechstronny Duo.

Duo jest tym samym najlepszym przedwzmacniaczem gramofonowym Cambridge Audio. Postawiony obok konkurentów prezentuje się wybornie, wręcz luksusowo, potwierdzając swój status firmowej „referencji”, chociaż w skali bezwzględnej jest przecież zupełnie niedrogi, a i w tym teście – prawie najtańszy. Wzorniczo dopieszczony, jest namiastką „dużego” Hi-Fi Cambridge Audio. Zachowano podobne proporcje, zadbano o detale, wyfrezowania, zaokrąglenia.

czytaj cały: TEST