Audio Center Poland | Cambridge Audio Edge A w „Stereophile”
5980
single,single-post,postid-5980,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Cambridge_Audio_Edge_A_Gallery_01_Large

Amerykański magazyn „Stereophile” opublikował test wzmacniacza zintegrowanego Cambridge Audio Edge A. wzmacniacz ten był wyjątkowym wyzwaniem dla zespołu Cambridge Audio, ponieważ miał być podsumowaniem 50-letniej działalności firmy. Oczekiwania wobec niego były wyjątkowo wysokie. Jak się okazuje, udało się je wypełnić z nawiązką, co możemy wyczytać z podsumowania testu:

„Recenzowałem dla „Stereophile’a” wiele wzmacniaczy zintegrowanych. Co więcej, Herb Reichert i ja byliśmy odpowiedzialni za test niemal wszystkich tego typu wzmacniaczy przez cały rok! Żaden nie dał mi tak bezpośredniej, żywiołowej radości, czasem z opadającą szczęką, jak Cambridge Audio Edge A.

Całkowicie satysfakcjonujący i wyciągający wszystko to, co najlepsze z płyt LP, CD i streamowania, Edge A daje również genialny fun ze słuchania muzyki, rzucając nowe światło na stare nagrania i przynosząc nowe odkrycia z każdym medium.

Połączyłem z Edge A każdy wysokiej klasy komponent, żeby sprawdzić, co naprawdę potrafi. Ale kiedy wzmacniacz w tak znakomity sposób potrafi odkryć prawdziwą naturę połączonych z nim komponentów, wnosząc czystość, przestrzenność, dobrą barwę i solidny rytm, można spokojnie powiedzieć, że jest wart twojego czasu i twoich 5000 dolarów.”

Cały test pod LINKIEM