Cambridge Audio Edge E Recenzja wzmacniacza zintegrowanego na blogu richersounds.com – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Cambridge Audio Edge E Recenzja wzmacniacza zintegrowanego na blogu richersounds.com
5859
single,single-post,postid-5859,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Cambridge_Edge_Location_08

Na blogu richersounds.com pojawiła się recenzja wzmacniacza zintegrowanego Edge E firmy Cambridge Audio. Urządzenie to jest częścią serii Edge powstałe dla uczczenia 50-lecia tego producenta i jest podsumowaniem całej jego wiedzy. Wynik testu nie pozostawia wątpliwości co do tego, że to jeden z najlepszych wzmacniaczy zintegrowanych bez względu na cenę:

„Wgląd w nagranie i detaliczność były najlepsze, jakie kiedykolwiek słyszałem – inne wzmacniacze brzmią przy nim jak martwe. Fragmenty poszczególnych utworów ukazywały się tak, jakbym ich słuchał po raz pierwszy – dzięki przepięknej muzykalności. Nic nie było wypreparowane i nie brzmiało klinicznie. Wszystkie te dodatkowe detale były wciąż częścią MUZYKI, a nie sposobem na postawienie muzyki pod mikroskopem.”

„To wybitne dzieło sztuki w którym zawarto 50 lat innowacyjności i kreatywności. Ustanowiony został nowy punkt odniesienia i jeśli inżynierowie Cambridge Audio chcą to pobić w ciągu następnych 50 lat muszą zacząć już pracować! Wszystkiego najlepszego Cambridge!

Cały test pod LINKIEM