Cambridge Audio Go Kolumny bezprzewodowe Bluetooth Test w „What Hi-Fi?” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Cambridge Audio Go Kolumny bezprzewodowe Bluetooth Test w „What Hi-Fi?”
2057
single,single-post,postid-2057,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Cambridge Audio Go Kolumny bezprzewodowe Bluetooth Test w „What Hi-Fi?”

Urządzenia przenośne przezywają ostatnimi czasy renesans, przede wszystkim za sprawą dużych koncernów. Ale nie tylko one z tego korzystają – do gry włączyły się także niewielkie, specjalistyczne firmy dopracowujące pomysły dużych firm, oferujące wyrafinowane wersje ich pomysłów. W wyniku tych działań powstają urządzenia, które z jednej strony przeznaczone są dla szerokiego grona odbiorców, ale z drugiej oferują jakość znaną jedynie z produktów audiofilskich. Jedną z takich propozycji są Go – bezprzewodowe kolumny Bluetooth Cambridge Audio, zrecenzowane niedawno przez brytyjski magazyn „What Hi-Fi?”.

„Pomimo że wcześniej słyszeliśmy, co Cambridge Audio potrafi zrobić w małych, bezprzewodowych głośnikach, to wciąż duże zaskoczenie usłyszeć tak dynamiczny, nasycony i detaliczny dźwięk, jak z Go.

„Hooked On A Feeling” Stream Blue Swede, słuchany za pośrednictwem Spotify, brzmiał przez Go, jakby muzycy świetnie się przy nagrywaniu tego kawałka bawili. Dźwięk był mocny, w świetny, entuzjastyczny sposób wybijany był rytm, a całość była kontrolowana i spójna. Podobała się nam waga mocnego, solidnego dźwięku ukazywana przez Go. Linia basu w „Wildfire” SBTRKT sięgała nisko i była mięsista – fantastyczna wiadomość, jeśli weźmiemy pod uwagę maleńkie wymiary obudowy; rysunek był przy tym wyrazisty i pełen detali.

Go wydaje się zawsze pełne energii, jakby był zasilany wprost przez elektryzujący rap Eminema, ale i przez subtelne dźwięki z płyt Kate Bush. Dźwięk jest na tyle detaliczny, że łatwo ukazywał niuanse w głosach, które miały otwarte, bezpośrednie brzmienie, bez wysuwania ich do przodu. To był fantastyczny, przyjemny odsłuch. Słabsze kolumny tego typu brzmią cienko lub mają zniekształcony dźwięk. Wysokie tony Go bez problemu sięgały wysoko, dzięki czemu dźwięk był ekscytujący i miał dobry atak. Brzmienie było śladowo wygładzone, ale zdecydowanie woleliśmy taki przekaz, zamiast wyostrzonego lub rozjaśnionego.

Kolejny raz Cambridge Audio zrobiło na nas duże wrażenie – dzięki Go. Te niewielkie kolumienki są niezwykłe, przekraczając graniczenia swoich niewielkich rozmiarów. Bardzo byliśmy zadowoleni z tego, jak łatwo się z ich korzysta i jak fajnie brzmią.

Nieliczne kolumny bezprzewodowe oferują tak wyjątkową kombinację jakości budowy, niewielkich rozmiarów, długiej gry na bateriach i przyjemnego dźwięku, szczególnie w tej cenie. Dzięki dużemu i żywemu dźwiękowi Go muszą się znaleźć na liście zakupów tych, którzy korzystają z Bluetootha. I na pewno powinien znaleźć się również na twojej liście!”

WERDYKT

ZA:

wypełniony, mocny dźwięk

Dobre wyczucie rytmu

Fantastyczne

Znakomite wykonanie i niewielkie rozmiary

Dobra funkcjonalność

Łatwa obsługa

Świetna cena

PRZECIW:

W tej cenie – nic

OCENA:

***** (max)


Cały test pod linkiem