Audio Center Poland | Cambridge Audio Minx Xi Digital Music System Test w “Audiostream”
1744
single,single-post,postid-1744,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Cambridge Audio Minx Xi Digital Music System Test w “Audiostream”

Systemy all-in-one święcą trumfy i są ku temu powody. To autorska oferta systemu danej firmy, w której wyeliminowano dużą część kabli i dopasowano do siebie poszczególne elementy zarówno pod kątem elektrycznym, jak i mechanicznym. Żeby jednak taki system spełniał te same założenia, jakie stawia się przed systemami dzielonymi trzeba mieć zarówno doświadczenie w dziedzinie wysokiej jakości dzielonych systemów, jak i wystarczającą wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii stosowanych we współczesnych produktach cyfrowych. Firmą, która w obydwu tych elementach jest prawdziwym ekspertem jest brytyjski Cambridge Audio, a produktem, w którym demonstruje swoje możliwości – system Minx Xi. Jego entuzjastyczny test zamieścił ostatnio „Audiostream” – jeden z najbardziej poważanych portali poświęconych cyfrowemu audio XXI wieku, część magazynu „Stereophile”:

minx-xi-black-1375087436

„Cambridge Minx Xi jest bardzo fajnym systemem all-in-one. Umożliwia granie muzyki z pamięci sieciowych, USB, radia internetowego, innych urządzeń streamingowych, jak i z urządzeń wyposażonych w łącze Bluetooth i Wi-Fi, w połączeniu z 40-watowym wzmacniaczem i wzmacniaczem słuchawkowym. Jest mnóstwo rzeczy, które można w nim polubić, w tym relatywnie niewielkie wymiary i dobry wygląd. Połączmy go z kolumnami Cambridge SX-50 i ten system będzie miał do zaoferowania mnóstwo radości.”

Michael Lavorgna, „Audiostream”

Cały test pod LINKIEM