Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO Solo & Duo Test na portalu audioadvice.com
5569
single,single-post,postid-5569,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
duo

Przedwzmacniacze gramofonowe Solo i Duo firmy Cambridge Audio okazały się hitem, czego wyraz znajdujemy w coraz to nowszych testach i nagrodach. Najnowszy test przynosi portal audioadvice.com:

„Charakter dźwięku tych dwóch urządzeń możemy opisać jako ciepły i muzykalny. Otrzymujemy sporo detali, choć słyszeliśmy ich więcej z droższych przedwzmacniaczy, takich jak np. Sutherland. „The Girl from Ipanema” zawsze miała świetny rytm i obydwa te przedwzmacniacze zdały ten test śpiewająco. Także definicja basu jest bardzo dobra […].

Także i wzmacniacz słuchawkowy w modelu Duo jest bardzo dobry. Słuchawki Elarsa zagrały z nim tak głośno, jak chcieliśmy. Niektórzy lubią podkręcić siłę głosu i dla nich może to nie być wystarczająco głośno, ale im sugerowalibyśmy zwrócić większą uwagę na ochronę słuchu.”

„Obydwa te przedwzmacniacze są w tej cenie znakomite. Solo jest za te pieniądze absolutnym zwycięzcą. Jeśli masz amplituner lub gramofon z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym, obydwa te urządzenia będą wartościowym krokiem do przodu.”

Cały test pod LINKIEM