Cambridge Audio TV5 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Cambridge Audio TV5
2479
single,single-post,postid-2479,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Cambridge Audio TV5

Głośniki telewizyjne (soundbase) – test w magazynie „What Hi-Fi?”

Jak pokazuje przykład modelu TV5 firmy Cambridge Audio, ta nowa kategoria produktów audio zdobywa coraz większą popularność. Żeby to jednak się udało muszą być one równie kompetentne, jak produkty Cambridge Audio. Ich wysoką jakość potwierdza najnowszy test w magazynie „What Hi-Fi?”:

„Eksplozje miały uderzenie i dobrą definicję. Niski, nasycony bas dał całej prezentacji mocną podstawę, dzięki czemu wszystko, od wystrzałów po dialogi, brzmiało w mocny, klarowny sposób, bez wyostrzenia. To właśnie ten balans i waga spowodowały, że TV5 brzmiał tak dobrze przy wysokich poziomach głosu.

Muskularne granie soundbase’a jest przy tym świetnie kontrolowane i subtelne. Może nie jest to naturalne, słyszeć tak wiele detali, jak na filmach akcji, ale te wszystkie informacje naprawdę składają się na lepszy odbiór.

Szczególnie duże wrażenie robi dynamika TV5: pokazuje kulminację emocji, kiedy nasz bohater szykuje się na wojnę i świetnie komunikuje nam dramatyzm pola walki.”

Cały test pod LINKIEM