CAMBRIDGE AUDIO TVB2 Recenzja soundbaru na portalu „AVForums.com” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO TVB2 Recenzja soundbaru na portalu „AVForums.com”
3766
single,single-post,postid-3766,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Cambridge_Audio_TVB2_Packshot_Mood_2

Rosnąca popularność formatu Ultra HD wymusiła na producentach odbiorników TV przystosowanie się do tych wymogów. Telewizory UHD są jeszcze cieńsze i mają jeszcze mniejszą obudowę niż ich poprzednicy. Wraz z lepszym designem dostajemy jednak znacznie gorszy dźwięk – głośniczki w takich konstrukcjach są niemal symboliczne.

Da się temu jednak zaradzić, bez potrzeby instalowania rozbudowanego systemu kina domowego – wystarczy soundbar, czyli system, głośników, wzmacniaczy i dekoderów, umieszczonych w podłużnej obudowie, podwieszanej pod telewizorem. Cambridge Audio to jeden z najbardziej doświadczonych producentów tego typu urządzeń. Test soundbaru TVB2 tej firmy zamieścił portal „AVForums.com”, który przyznał mu nagrodę AVForums Recommended Award:

„Cambridge Audio TVB2 ma wiele do zaoferowania; jego obudowa nie rzuca się w oczy i nie zdominuje twojego TV, otrzymujemy także wyjątkowo rozbudowane połączenia, w tym 3 wejścia HDMI, Audio Return Channel (ARC) oraz Bluetooth. TVB2 przychodzi do nas z łatwym do użycia i świetnie się sprawdzającym pilotem zdalnego sterowania; ale przede wszystkim Cambridge zwycięża fantastycznym dźwiękiem, zarówno z filmami, jak i z muzyką.”

AVForums Recommended Award

Cały test pod LINKIEM