CAMBRIDGE AUDIO W KWIETNIOWYM „AUDIO VIDEO” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO W KWIETNIOWYM „AUDIO VIDEO”
2607
single,single-post,postid-2607,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

CAMBRIDGE AUDIO W KWIETNIOWYM „AUDIO VIDEO”

Azur 851N – odtwarzacz plików | Topaz AM5 – wzmacniacz zintegrowany | Topaz AM10 – wzmacniacz zintegrowany

Tak duża grupa, w dodatku tak dobrze ocenionych, produktów jednej firmy w tym samym wydaniu magazynu audio zdarza się rzadko. A tak właśnie było w kwietniowym wydaniu magazynu „Audio Video”, który przetestował najnowszy, właśnie wprowadzony do sprzedaży odtwarzacz plików Azur 851N, jak i mające już ustalone miejsce w ofercie firmy, dwa podstawowe wzmacniacze zintegrowane – AM5 oraz AM10. Warto zaznaczyć, że odtwarzacz otrzymał wyróżnienie „Rekomendacja Audio Video”, a obydwa wzmacniacze zostały bardzo wysoko ocenione.

Azur 851N:

„Cambridge Audio stworzyło naprawdę dopracowany odtwarzacz strumieniowy, w którym moduł sieciowy i oprogramowanie są na tyle dobre, że wejście USB można potraktować jako cenny, ale tylko dodatek. […] To, jak również wartościowa (choć nieco zbyt zgrubna) regulacja głośności czyni Azura 851N najlepszym na rynku odtwarzaczem strumieniowym do 10 tysięcy złotych.”

1_851N-Black-front-IMG_2279

„Rekomendacja Audio Video”

Topaz AM5

topaz-am5_front

„Prosta konstrukcja na scalakach, ale porządne wyposażenie z elementami, których nie mają rywale, oraz lepsze brzmienie, niż można by oczekiwać – taki jest droższy z dwóch testowanych Topazów. […] Właściwie wszystkie aspekty brzmienia są bardzo dobre – począwszy od góry pasma, a na basie skończywszy […]”

Ocena: ***** (max)

Topaz AM10

TopazAM10

„Topaz Am5 jest sporo tańszy od „10-tki” i uwzględniając ten fakt można by stwierdzić, że regres w jakosci brzmienia jest proporcjonalny do ceny […]”

Ocena: ****