CHORD C-screen Kabel głośnikowy (na metry) Test w magazynie „HiFiPig” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | CHORD C-screen Kabel głośnikowy (na metry) Test w magazynie „HiFiPig”
3082
single,single-post,postid-3082,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

CHORD C-screen Kabel głośnikowy (na metry) Test w magazynie „HiFiPig”

można jednak zapominać, że większość melomanów ma ograniczone budżety i szukają oni tańszych rozwiązań. Tym większą wartość ma więc informacja o niedrogim, dostępnym na metry, kablu głośnikowym C-screen firmy Chord, zamieszczona w magazynie internetowym „HiFiPig”.

Picture 2264

To nowy, ekranowany kabel głośnikowy przeznaczony zarówno do zastosowań stereofonicznych, jak i w kinie domowym. Dołącza on do droższych modeli tej firmy, w tym Clearway oraz Signature Reference.

Jak informuje firma, kabel ten ma podobną charakterystykę, co droższe modele tego producenta: „umiejętność przesyłu sygnału z fantastycznym poczuciem koherencji i zaangażowania; ekranowane kable głośnikowe dają realne zalety zarówno w systemach stereofonicznych, jak i kina domowego, w których interferencje elektromagnetyczne są często dużym problemem.”

Kable dostępne są z rolki (niezakończone). Firmowe zakończenia dostępne są na zamówienie.

Cała informacja pod linkiem: LINK