Audio Center Poland | CHORD COMPANY ODYSSEY X Kabel głośnikowy
6362
single,single-post,postid-6362,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
chord

Test w magazynie „Hi-Fi Choice”

Nagroda „Hi-Fi Choice Recommended”

Brytyjski magazyn „Hi-Fi Choice” opublikował niezwykle pochlebny test kabla głośnikowego Odyssey X. To kabel wykonany w technologii opracowanej dla serii Rumour X. Odyssey X ma przewodniki ze srebrzonej miedzi o większej średnicy, co skutkuje większą ilością detali i wyższą rozdzielczością. Choć oryginalna seria Odyssey została wprowadzona do sprzedaży już w 1998 roku i jest od tamtego czasu unowocześniana i poprawiana. Najnowsza wersja X została wyposażona w zewnętrzny płaszcz z PVC o średnicy 8 mm.

Test tego kabla zamieścił brytyjski magazyn „Hi-Fi Choice, pisząc o „ogromnej scenie dźwiękowej”, „znakomitej głębi obrazu” oraz „dobrym skupieniu” i „wyraźnym pozycjonowaniu instrumentów”. Podsumowanie testu jest jasne: „[…] Odyssey X charakteryzuje się wiarygodnym i eleganckim dźwiękiem”.

Kabel został oceniony na maksymalną liczbę punktów (5/5) oraz wyróżniony nagrodą „Hi-Fi Choice Recommended”.

„Hi-Fi Choice”, June 2019