CHORD COMPANY SIGNATURE TUNED ARAY USB – Audio Center Poland
Audio Center Poland | CHORD COMPANY SIGNATURE TUNED ARAY USB
4653
single,single-post,postid-4653,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
chord_usb

Test na portalu HiFiPig.com i wyróżnienie HiFiPig Recommended

Seria Tuned Aray firmy The Chord Company okazała się niebywałym sukcesem. Świadczą o tym zadowoleni klienci oraz entuzjastyczne recenzje w pismach specjalistycznych. Jedna z najnowszych ukazała się na portalu HiFiPig.com, gdzie otrzymała wyróżnienie HiFiPig Recommended. W konkluzji testu czytamy:

„Wpięcie kabli STA w dwóch innych, niżej wycenianych systemach przywróciło je do życia, a Sarum nie był w stanie pokazać niczego więcej ze względu na ograniczenia elektroniki, która przecież była bardzo dobra. Musimy mieć naprawdę bardzo rozdzielczy sprzęt dla Signature TA, aby nie maskować informacji muzycznej, a wówczas to, co uzyskamy da większości słuchaczy przyjemność absolutną.

Jeślibym nie słyszał wcześniej kabla Saturn SA, mógłbym powiedzieć, że Signature TA jest jednym z najlepszych kabli USB, jakie znam. I, prawdę mówiąc, zamierzam kupić recenzowany egzemplarz dla mojego systemu, ponieważ po tym teście zdałem sobie sprawę, że jest on w stanie zaoferować więcej niż mi się wydawało.”

Cały test pod LINKIEM