Audio Center Poland | CHORD SARUM SUPER ARAY USB Kabel USB otrzymuje wyróżnienie magazynu „Hi-Fi Pig”
4130
single,single-post,postid-4130,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
chord

Kabel cyfrowy Sarum Super Aray USB to jeden z najczęściej nagradzanych kabli firmy Chord. Jeszcze do niedawna duża część fanów muzyki nie wierzyła w to, że kabel USB może zmienić dźwięk – teraz nie da się już tego dłużej ukrywać. Kolejną redakcją, która doceniła jego zalety jest „Hi-Fi Pig”. W podsumowaniu testu czytamy:

„Wciąż się trochę krzywię widząc cenę Chorda Sarum Tuned Aray USB, ale jak za wszystkie dobre rzeczy w życiu, za jakość trzeba zapłacić. Nie mam pojęcia, o co w jego konstrukcji chodzi, ale też niewiele mnie to interesuje, podobnie jak w restauracji nie wchodzę Szefowi do kuchni i nie niucham za przepisem na doskonałe mięso, które dla mnie przygotował, po prostu z przyjemnością płacę rachunek. Popatrzcie na kabel Sarum USB pod tym kątem i nagle wszystko zacznie mieć sens.”

Kabel otrzymał wyróżnienie „Hi-Fi Pig Outstanding Product” oraz ocenę ogólną 9.03/10.

Więcej pod LINKIEM