CHORD SARUM T na portalu the-ear.net Interkonekty analogowy i cyfrowy USB, kable głośnikowe – Audio Center Poland
Audio Center Poland | CHORD SARUM T na portalu the-ear.net Interkonekty analogowy i cyfrowy USB, kable głośnikowe
5359
single,single-post,postid-5359,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
chordT

Sarum T to kable w których firma Chord zastosowała nowy dielektryk o nazwie Taylon. Jest on znacznie lepszy niż powszechnie stosowany w drogich kablach Teflon. Taylon został opracowany do zastosowań wojskowych, nie jest więc znany jego dokładny skład, w systemach audio sprawdza się jednak znakomicie.

Portal the-ear.net zamieścił niedawno obszerny test pełnego okablowania Sarum T, w którym czytamy m.in.:

„Sarum T daje ci analitykę znaną ze stołu mikserskiego połączoną z fantastyczną płynnością, która jest w tym równaniu najważniejszym elementem.”

„Sarum T osiąga wysoką rozdzielczość i znakomitą rytmiczność – ta ostatnia nadaje muzyce puls, a pierwsza relaksuje, obydwie prowadzą cię bliżej przekazu muzycznego.”

„Nie da się przeoczyć zalet, jakie te kable dają systemowi muzycznemu, dają niesamowitą podstawę pod muzyczne przeżycia i ekscytację, przykuwając do fotela odsłuchowego na długie godziny.”

Cały test pod LINKIEM