Kable głośnikowe WHITE LIGHTNING firmy NORDOST w teście magazynu „TONE Publcations” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Kable głośnikowe WHITE LIGHTNING firmy NORDOST w teście magazynu „TONE Publcations”
5874
single,single-post,postid-5874,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
yp9k8d9g

Magazyn internetowy „TONE Publications” opublikował niedawno świetną recenzję kabla głośnikowego White Lightning firmy Nordost. W tym przypadku jest to szczególnie ciekawe, ponieważ White Lightning należy do najtańszych kabli tego amerykańskiego specjalisty. W podsumowaniu testu czytamy:

„Rozmawiałem w wieloma audiofilami z całego świata o tym, jak za nieduże pieniądze poprawić ich system. Trudno mi sobie wyobrazić, abym mógł im polecić coś innego niż kable głośnikowe Nordost White Lightning. Jeśli byliście kiedyś na prezentacji firmy Nordost lub na prezentacji ich kabli na wystawie hi-fi, to wiecie, że mają w ręku mocne argumenty ZA, co zresztą łatwo usłyszeć. Dzięki rozbudowanej sieci dealerów szansa na to, że te kable wpadną wam w rękę na szybkie demo jest bardzo wysoka. Jest mi bardzo miło przyznać im jedną z naszych nagród Exceptional Value Awards za rok 2018.”

Cały test pod LINKIEM