Kolumny MONITOR AUDIO Gold 200 otrzymują nagrodę „Editor’s Choice Award 2020” magazynu „Hi-Fi+” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Kolumny MONITOR AUDIO Gold 200 otrzymują nagrodę „Editor’s Choice Award 2020” magazynu „Hi-Fi+”
6890
single,single-post,postid-6890,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
lzvw4fuo

Magazyn „Hi-Fi+” obchodzi w tym miesiącu 21. urodziny. W związku z tym opublikował, po raz pierwszy w historii pisma, listę nagrodzonych produktów. Nagrodę otrzymały, między innymi, kolumny MONITOR AUDIO Gold 200.

W swoim teście Simon Lucas stwierdził, że „pokazują one mocne strony i obszary przekonującej wiedzy specjalistycznej”. Zauważył też, że „dźwięk kolumn Gold 200 pozostaje zorganizowany, dynamiczny, potężny i przekonujący tonalnie, pokazując wykonawców z opanowaniem, które graniczy z tym, co niemożliwe. Warto przy tym podkreślić, że robią to zarówno z minimalnymi poziomami głośności, jak i z poziomem, który trudno będzie wytrzymać.”

Powiedział także, że „kluczem do brzmienia Gold 200 jest skuteczna integracja przetworników – udaje im się zarządzać rytmiką równie władczo jak szczegółami brzmienia lub barwy” i doszedł do wniosku, że „jest wiele powodów, dla których Gold 200s należy wziąć pod uwagę, przede wszystkim ich naturalne i zrównoważone podejście do muzyki”.

Kolumny MONITOR AUDIO Gold 200 otrzymały od „Hi-Fi+” nagrodę „Editors Choice Award”!

Więcej pod LINKIEM