Mała rzecz, a cieszy: Arcam Music Boost dla iPhone’a 6 Test w magazynie „Secrets of Home Theatre and High Fidelity” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Mała rzecz, a cieszy: Arcam Music Boost dla iPhone’a 6 Test w magazynie „Secrets of Home Theatre and High Fidelity”
4090
single,single-post,postid-4090,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
arcam_boost1

„Pierwszy iPhone został zaprezentowany w 2007 roku. Pod koniec 2015 w użytku było około 38 milionów iPhone’ów 6. Przemyślcie to.” – Tak swój test rozpoczyna magazyn „Secrets of Home Theatre and High Fidelity”. Dla tych, którym nie wystarcza jakość sekcji audio w iPhonie firma Arcam przygotowała wyjątkowy produkt – Music Boost, będący przetwornikiem D/A, wzmacniaczem słuchawkowym i dodatkową baterią w jednym. Wpina się go od spodu do telefonu, co daje także lepszą ochronę przed uszkodzeniami.

W podsumowaniu czytamy:

„Pomimo kilku słabszych elementów, Music Boost robi to, do czego został powołany: powoduje, że muzyka brzmi lepiej, możemy za jego pomocą wysterować dowolne kolumny i doładowuje twojego iPhone’a, kiedy jego bateria pada. To niezwykłe urządzenie i jestem pewien, że firma już myśli o jego nowszej wersji, która ukaże się jak tylko zostanie zaprezentowany nowy iPhone. To znakomity kompan dla miłośników muzyki, którzy chcą jej doświadczać w ruchu!”

Cały test pod LINKIEM