MONITOR AUDIO AIRSTREAM S200 Kolumny bezprzewodowe Test w „Stuff” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | MONITOR AUDIO AIRSTREAM S200 Kolumny bezprzewodowe Test w „Stuff”
2151
single,single-post,postid-2151,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

MONITOR AUDIO AIRSTREAM S200 Kolumny bezprzewodowe Test w „Stuff”

Tytuł testu zamieszczonego właśnie przez magazyn „Stuff” mówi chyba wszystko:

„Jest wiele sposobów na to, aby streamować muzykę do Airstream S200 firmy Monitor Audio – a z każdym będzie brzmiał znakomicie”

Nic więc dziwnego, że w teście znajdziemy same pochwały:

„Nowa generacja bezprzewodowych kolumn musi być czymś więcej niż tylko „przekaźnikiem” dla cyfrowej muzyki. Urządzenia tego typu muszą też dobrze brzmieć. Poznajcie więc, robiące wrażenie, Monitor Audio Airstream S200.”

Monitor_Audio_Airstream_S200_TEST_Stuff_logo_2

“Wszystkie wejścia świata nie miałyby znaczenia, gdyby Airstream S200 brzmiał przeciętnie. Ale, oczywiście, tak nie jest. W swojej cenie brzmi niezwykle wręcz dobrze, generując przestrzenny, namacalny dźwięk, który – będąc mocny – jest także subtelny, jeśli tylko to jest potrzebne. Jego wartość powiększa na jest przez zaskakujący i fajny, mocny bas, w czym, nie ma co do tego wątpliwości, pomaga kształt kolumny.

Chłopcy są chłopcami, dlatego podkręciliśmy siłę głosu S200, aby zobaczyć, co tak naprawdę potrafi. A zagrał niesamowicie głośno, z łatwością wypełniając pomieszczenie, nigdy przy tym nie popadając w krzykliwość. Dźwięk był bardzo dobrze wykończony, bez nieprzyjemnego rozjaśnienia ataku, nawet kiedy graliśmy wariacko głośno.”

„Werdykt:
Monitor Audio Airstream S200 to taki mały bohater. Można do niego przesłać cokolwiek nam przyjdzie do głowy i brzmi przy tym niesamowicie dobrze.
Co więcej, odważył się na wygląd inny niż wszystko dookoła, dając wszystko, co bezprzewodowe kolumny mają do zaoferowania.”

Ocena: ***** (5/5)

Cały test od LINKIEM

„Stuff”, 12 November 2014