Audio Center Poland | MONITOR AUDIO AIRSTREAM S200 Kolumny bezprzewodowe Test w “Trusted Reviews” + wyróżnienie “Trusted Reviews Recommended”
2155
single,single-post,postid-2155,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

MONITOR AUDIO AIRSTREAM S200 Kolumny bezprzewodowe Test w “Trusted Reviews” + wyróżnienie “Trusted Reviews Recommended”

Nie opadł jeszcze kurz po miażdżących rywali recenzjach w brytyjskiej prasie („What Hi-Fi?” i „Stuff”), a już dowiadujemy się o kolejnej, fantastycznej recenzji bezprzewodowej kolumny Monitor Audio AirStream S200. Redakcja portalu „Trusted Reviews” podsumowaniu długiej i dogłębnej recenzji pisze:

„Czy powinienem kupić Monitor Audio Airstream S200?
Dzięki niesamowitej funkcjonalności, cudownej budowie i wybitnemu dźwiękowi, cena fantastycznie wyglądającego S200 wydaje się wręcz okazyjna.

Wsparcie dla AirPlay, DLNA, Bluetooth i Airstream Direct, a także odtwarzanie przez USB i mini-jack 3,5 mm dają nam mnóstwo możliwości podłączenia go; zaś właściciele urządzeń Apple’a będą zadowoleni z ich łatwej obsługi.

Jedyne „zażalenie”, jakie przychodzi nam do głowy dotyczy braku pilota zdalnego sterowania i dość długiego czasu potrzebnego na ustawienie urządzeń innych niż Apple’a. Jeśli jednak zostawimy to na boku, trzeba będzie powiedzieć, że S200 jest fantastycznym głośnikiem bezprzewodowym, który domaga się odsłuchania.

MONITOR_AUDIO_AIRSTREAM_S200_TEST_Trusted_Reviews_logo_2

Werdykt
Kompaktowy, bezprzewodowy głośnik S200 może się pochwalić wieloma bezprzewodowymi łączami, ciekawym wzornictwem i dźwiękiem, za który można dać się pokroić. W tej cenie S200 jest po prostu bezkonkurencyjny.

Szczegółowa ocena
Stylistyka: 10/10
Funkcjonalność: 9/10
Obsługa: 8/10
Jakość dźwięku: 9/10
Wartość: 10/10

Ocena ogólna: 9/10

Urządzenie otrzymało wyróżnienie “TRUSTED REVIEWS RECOMMENDED”

Cały test pod LINKIEM