Monitor Audio AirStream S200 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Monitor Audio AirStream S200
2476
single,single-post,postid-2476,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Monitor Audio AirStream S200

Głośnik bezprzewodowy – test w magazynie „T3”

Choć mamy dopiero marzec, to już teraz docierają do nas swego rodzaju podsumowania trendów, których będziemy świadkami. Taką właśnie prognozę, w artykule pt.”Best computer speakers to buy in 2015” zamieścił brytyjski magazyn “T3”. Na trzecim miejscu znalazły się w nim piękne kolumny bezprzewodowe AirStream S200 Monitor Audio:

„Jeśli miejsce na biurku jest dla ciebie ważne, nie znajdziesz innych kolumn do streamingu, które dadzą ci tak wiele dobrego dźwięku za tak niewielkie pieniądze, jak AirStream S200. Chociaż zajmują niewiele więcej miejsca niż pudełko płyty CD, dostajemy wraz z nim stereofoniczny system (głośniki jeden nad drugim) i 65-watowy subwoofer w jednej, zgrabnej obudowie. Nie ma do niego pilota, ale ponieważ mamy tu wbudowane Bluetooth i AirPlay, zapewne i tak będziemy grali muzykę z urządzeń przenośnych, albo laptopa, którymi będziemy sterowali głośnością.”

Cały test pod LINKIEM