Audio Center Poland | Monitor Audio AWC Głośniki zewnętrzne
4300
single,single-post,postid-4300,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ma1

Jak informuje portal Inside CI, firma Monitor Audio wprowadziła do sprzedaży, odporne na niską i wysoką temperaturę, jak również na opady atmosferyczne, głośniki zewnętrzne z serii AWC. Znalazły się w niej cztery modele: AWC-265, AWC-265T2, AWC-280 oraz AWC-280T2, wyposażone w głośniki o średnicy 6,5 lub 8”, dostępne zarówno w wersji mononofonicznej, jak i stereofonicznej (T2). Te ostatnie można stosować w miejscach, w których użycie dwóch osobnych głośników mono jest, ze względu na niewielką przestrzeń, niemożliwe.

Front każdego z głośników jest zabezpieczony tak, aby były one niewrażliwe na wodę, a ich tył zamknięty został po to, aby nie dostawał się tam kurz. Złocone, wciskane terminale są chronione nakładkami z gumy silikonowej. Głośniki oddzielone są od ściany lub sufitu gumowymi membranami. We wszystkich modelach zastosowano wysokiej klasy przetworniki, m.in. 25 mm, złoconą kopułkę wysokotonową Gold C-CAM, której poziom można (przed instalacją) wyregulować.

LINK