Monitor Audio Bronze 100 z nagrodą magazynu „Stereonet” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Monitor Audio Bronze 100 z nagrodą magazynu „Stereonet”
7197
single,single-post,postid-7197,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
bronze100

Australijski magazyn internetowy „Stereonet” opublikował test kolumn Bronze 100 – monitory otrzymały nagrodę Stereonet Applause Award.

Wprowadzona do sprzedaży w połowie tego roku najnowsza odsłona serii Bronze 6. generacji, to najlepsze wersje tych kolumn w historii. Zastosowano w niej wiele rozwiązań z droższych serii Silver i Platinum, ale w znacznie bardziej przystępnej cenie.

W teście magazynu „Stereonet” czytamy:

„Pomimo wszystkich swoich wad – przy tej cenie oczywiście nieuniknionych – nowy model Bronze 100 firmy Monitor Audio to sympatyczny mały głośnik. Szczerze mówiąc, gra o wiele lepiej, niż miałby do tego prawo. Jest przyjazny w odsłuchu, dobrze wychowany i uwielbia się bawić. Ci, którzy szukają twardszych, bardziej jednoznacznych projektów, mogą poszukać czegoś innego, jednak większość kupujących w tej części oferty cenowej naprawdę nie powinna. To o wiele lepszy głośnik niż pierwsze modele Bronze sprzed dwudziestu dwóch lat, ale nadal z przyjemnym brzmieniem charakterystycznym dla tej brytyjskiej firmy. Jeśli wierzycie w wartości rodzinne – gorąco polecam.”

Cały test pod LINKIEM