MONITOR AUDIO MONITOR 200 – Test AUDIO – Audio Center Poland
Audio Center Poland | MONITOR AUDIO MONITOR 200 – Test AUDIO
7021
single,single-post,postid-7021,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Monitor_Audio_Monitor-200_White_Iso_Pair

W serii Monitor są dwie konstrukcje wolnostojące; większą – Monitor 300 – testowaliśmy 2 lata temu (AUDIO 4/2018), zaraz po wprowadzeniu tej serii do sprzedaży. Pozostaje więc w „kwiecie wieku”, i chociaż Monitor Audio dość często odświeża ofertę, to nie należy spodziewać się wymiany serii Monitor w ciągu najbliższego sezonu, czekamy za to na zapowiedzianą już zimą nową serię Bronze. Test Monitor 200 ma też szczególne znaczenie w sytuacji, gdy żaden inny polski tytuł specjalistyczny nie zajął się tym modelem do tej pory.

Pojawienie się w tym teście Monitor Audio nie jest aż sensacją, ale na pewno miłą niespodzianką. Większość znanych brytyjskich marek nie schodzi na tak niskie pułapy cenowe (z kolumnami  wolnostojącymi), niektóre zaczynają oferty dla tej kategorii znacznie wyżej, a Monitor 200 wcale nie wygląda biednie. Oczywiście nie było możliwe przygotowanie tutaj takich luksusów, jakie znamy z droższych Monitor Audio, ale na tle konkurentów jest co najmniej dobrze. Nowocześnie, oryginalnie i „firmowo”.

czytaj cały TEST