MONITOR AUDIO PL200 II Test na portalu hometheaterreview.com – Audio Center Poland
Audio Center Poland | MONITOR AUDIO PL200 II Test na portalu hometheaterreview.com
4937
single,single-post,postid-4937,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ma_pl200

Zmiany zapoczątkowane przez serię Platinum w jej drugim wcieleniu (II) już niedługo znajdą zastosowanie w nowej serii Silver. Wciąż jednak to oryginał, kolumny Platinum II są punktem odniesienia. Okazuje się, że oferowana przez nie jakość dźwięku jest tak wysoka, że nawet doświadczeni recenzenci nie mogą się oprzeć tej magii.

Potwierdza to najnowszy test kolumn Platinum PL200 II zamieszczony na portalu hometheaterreview.com, w którym czytamy:

„Do tej pory pisałem o dość lekkiej muzyce, ale PL200 II radzą sobie równie dobrze z jej cięższymi odmianami. Basu było pod dostatkiem z takimi utworami, jak „Edie (Ciao Baby)” grupy The Cult, nawet przy wysokim poziomie dźwięku. Wszystkie elementy dźwięku w tym złożonym miksie – jak sekcja smyczków, głośne gitary elektryczne i subtelne brzmienie akustycznych gitar – były z PL200 II łatwe do rozróżnienia. Szczególnie podobało mi się brzmienie smyczków, które powinny brzmieć jasno i ostro, przy tej głośności, z którą słuchałem, a nie brzmiały.”

„Nawet jeśli high-endowe, wolnostojące kolumny w rodzaju PL200 II były projektowane przede wszystkim do słuchania muzyki, mogą być rozbudowane do pełnego systemu kina domowego. […] Mocny, precyzyjny bas PL200 II świetnie podkreślał sceny walki, dostarczając ponadprzeciętną, jak na kolumny pasywne, moc dźwięku.”

Cały test pod LINKIEM