Monitor Audio Platinum PL200 II Test w magazynie „Hi-Fi i Muzyka” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Monitor Audio Platinum PL200 II Test w magazynie „Hi-Fi i Muzyka”
4229
single,single-post,postid-4229,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
hifim_platinum200

Wprowadzenie do sprzedaży nowych wersji serii Platinum było prawdziwym wydarzeniem. Poprawiona estetyka, lepsze wykorzystanie dostępnych technologii, a przede wszystkim znacznie niższe zniekształcenia – wszystko to spowodowało, że otrzymaliśmy zupełnie nowy, znacznie lepszy produkt.

Co potwierdzają kolejne testy, także ten, zamieszczony w magazynie „Hi-Fi i Muzyka”:

„Monitor Audio Platinum PL200 II to kolumny, którym trzeba poświęcić nieco uwagi, by wydobyć z nich wszystko, co najlepsze. Odradzam pobieżny odsłuch w sklepie, z naprędce dobranym sprzętem towarzyszącym. Odradzam też łączenie ich z ciepło brzmiącą elektroniką o obfitym basie. Choć pozornie nie są trudne do wysterowania, warto je łączyć z wydajnymi prądowo wzmacniaczami o neutralnym bądź wręcz beznamiętnym brzmieniu. Paradoksalnie, właśnie wtedy zaśpiewają najpiękniej – głosem uwodzicielskim i pełnym namiętności.”

Kolumny zostały zaliczone do klasy hi-end.

„Hi-Fi i Muzyka”, 5/2016 (218)