Monitor Audio Platinum PL300II na portalu hifipigs.com Wyróżnienie: „HiFiPig Highly Recommended”. – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Monitor Audio Platinum PL300II na portalu hifipigs.com Wyróżnienie: „HiFiPig Highly Recommended”.
4745
single,single-post,postid-4745,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ma3

PL300II to duże, wolnostojące kolumny firmy Monitor Audio wyposażone w dwa 8” przetworniki basowe o dużym skoku z membranami Rigid Diaphragm Technology (RDT) drugiej generacji, 4” przetwornik średniotonowy RDT oraz wstęgowy przetwornik wysokotonowy Micro Pleated Diaphragm (MPD). Kolumny wykończone są bezbłędnie naturalną okleiną w lakierze na wysoki połysk oraz skórą i wyglądają doskonale.

Ich test zamieścił niedawno portal hifipig.com, podsumowując go w ten sposób:

„Nie jestem w stanie wyrazić, jak doskonałe to są kolumny i mając na nie pieniądze z przyjemnością mógłbym zapłacić ich pełną cenę (chociaż nie jestem pewien, co by na to powiedziała moja żona!). Nawet programy TV oglądane z nimi w systemie była znacznie przyjemniejsze w odbiorze. W salonie mam bardziej niż godziwy system 5.1, ale mój główny system jest stereofoniczny i PL300II zagrały w nim bardziej niż satysfakcjonującą dynamiką, detalicznością i sceną dźwiękową. Prawdziwy „tour de force”! Gorąca rekomendacja!”

Dodajmy, że kolumny otrzymały wyróżnienie „HiFiPig Highly Recommended”.

Cały test pod LINKIEM