MONITOR AUDIO PREZENTUJE SOUNDBAR ASB-10 ORAZ SUBWOOFER WS-1 Relacja magazynu „What Hi-Fi?” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | MONITOR AUDIO PREZENTUJE SOUNDBAR ASB-10 ORAZ SUBWOOFER WS-1 Relacja magazynu „What Hi-Fi?”
3758
single,single-post,postid-3758,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
22vutjzo

Magazyn „What Hi-Fi?” tak bardzo polubił soundbar ASB-2, że pod koniec 2013 roku przyznał mu swoją Nagrodę Roku 2013. Jak zauważa Simon Lucas, za każdym razem, kiedy rozmowa dotyczyła tego produktu, po komplementach dotyczących dźwięku, dochodziło do momentu, w którym problemem stawały się duże rozmiary soundbara. Nic więc dziwnego, że z takim entuzjazmem przyjęli informację o pojawieniu się nowego, smukłego modelu ASB-10, pokazanego w czasie wystawy ISE 2016.

W niezwykle płytkiej obudowie zmieszczono cztery, pracujące w klasie D, wzmacniacze, oddające w sumie 100 W do czterech głośników nisko-średniotonowych i pary złoconych kopułek wysokotonowych. Na pierwszy rzut oka jednak tego nie widać, bo całość skrywa dyskretna obudowa z aluminium oraz czarnego materiału.

Streaming muzyki umożliwia łącze aptX Bluetooth, sygnał możemy przesłać przez optyczne lub koaksjalne wejście cyfrowe, a nowe oprogramowanie można wgrać przez wejście USB.

Urządzenie ma wbudowaną bezprzewodową łączność z subwooferem WS-1. WS-1 jest konstrukcją aktywną, o wąskiej obudowie, którą można albo położyć, albo podstawić przy ścianie. Subwoofer wyposażony został w 120 W wzmacniacz w klasie D, napędzający 200 mm głośnik niskotonowy. ASB-10 oraz WS-1 dostępne będą w 3 kwartale 2016 roku

Relacja pod LINKIEM