MONITOR AUDIO SILVER 300 Kolumny wolnostojące – Audio Center Poland
Audio Center Poland | MONITOR AUDIO SILVER 300 Kolumny wolnostojące
5214
single,single-post,postid-5214,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
2c617khf

Recenzja na blogu www.blog.richersounds.com

Nowa seria Silver firmy Monitor Audio od samego początku była hitem. Nagradzana od razu w dniu premiery w czasie wystawy High End w Monachium, np. przez magazyn „High Fidelity”, zbiera same doskonałe recenzje. Jak na blogu www.blog.richersounds.com, gdzie czytamy:

„Jest wiele pozytywnych rzeczy, które można powiedzieć o produkcie, zanim ktoś pomyśli, że przesadzacie. W przypadku Silver 300 jest jednak tak, że trudno znaleźć w nim cokolwiek, co by zasługiwało na niepochlebny komentarz. Oczywiście da się znaleźć większe kolumny z większym basem, ale nie o to chodzi w teście kolumn o tej wielkości. Każdy słyszy nieco inaczej i dlatego każdy ma subiektywny punkt widzenia, ale jeśli szukacie pary wolnostojących kolumn, które dają coś ekstra, a które zdominują pomieszczenia, koniecznie dodajcie do listy Silvery 300.”

Cały test pod LINKIEM