Monitor Audio Silver 6AV12 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Monitor Audio Silver 6AV12
2473
single,single-post,postid-2473,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Monitor Audio Silver 6AV12

Test systemu kolumn do kina domowego w magazynie „What Hi-Fi?”

Swój test magazyn rozpoczyna słowami: „Mamy do czynienia z topowym, za te pieniądze, systemem kolumn do kina domowego. To wartościowa alternatywa dla nagradzanych przez nas KEF-ów R100 5.1.”

I dalej:

„Kompletny system Silver jest wyjątkowo satysfakcjonujący. Zastosowanie tych samych przetworników we wszystkich kolumnach jest łatwe do zauważenia – dźwięk ma wyjątkową spójność. Barwa i waga efektów, kiedy przechodzą one między kolumnami nie zmieniają się, co daje bardzo przekonywający efekt surround.

Dedykowane efektom kolumny tylne FX znakomicie w tym pomagają. Ich umiejętność rozpraszania dźwięku surround szerzej niż robią to typowe kolumny (monopole) jest naprawdę wyjątkowa, co pomaga w wypełnianiu przestrzeni pomiędzy przednią i tylną częścią pola dźwiękowego, a także likwiduje „dziury” między samymi surroundami.

System jest dobrze zestrojony pod względem barwowym. To wyrafinowany zestaw, który powinien dobrze współpracować z szeroką gamą wzmacniaczy.”

Cały test pod LINKIEM