Monitor Audio Silver 8 Test w „Hi-Fi Choice” Wyróżnienie Hi-Fi Choice Editor’s Choice – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Monitor Audio Silver 8 Test w „Hi-Fi Choice” Wyróżnienie Hi-Fi Choice Editor’s Choice
1912
single,single-post,postid-1912,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Monitor Audio Silver 8 Test w „Hi-Fi Choice” Wyróżnienie Hi-Fi Choice Editor’s Choice

„Nowe głośniki podłogowe Silver 8 Monitor Audio napakowane są świetnymi rozwiązaniami, dając w rezultacie znakomity dźwięk, mówi David Price” – tak zaczyna się nowy test kolumn tego brytyjskiego producenta w „Hi-Fi Choice”. Magazyn zdecydował się przyznać im wyróżnienie Hi-Fi Choice Editor’s Choice, co mówi samo za siebie. Wyróżnione dużym drukiem „To znakomite, pod każdym względem, kolumny, które większości słuchaczom będą się podobały” tylko to wrażenie pogłębia. W podsumowaniu napisano:

„Jak każdy dobry manager futbolu wie, najłatwiej wygrać nie przegrywając – Silver 8 są najlepszym przykładem na poparcie tej tezy. Po prostu nie puszczają goli zbyt łatwo; z żadnym z elementów jego brzmienia nie ma szczególnych problemów. To znakomite, pod każdym względem, kolumny, które większości słuchaczom będą się podobały. Tych, którzy szukają dźwięku z konkretnym charakterem mogą chcieć czegoś innego, ale ludzie, którym potrzeba naprawdę interesujących kolumn, które radzą sobie z muzyką w subtelny i wyrafinowany sposób – pokochają je.”

LOGO HFCHOICE

Jakość dźwięku: ******
Stosunek jakości do dźwięku: ******
Budowa: ******
Łatwość wysterowania: *****
OCENA OGÓLNA: ******

„Hi-Fi Choice”, August 2014