Audio Center Poland | Monitor Audio Silver 8 Test w „Hi-Fi+”
2338
single,single-post,postid-2338,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Monitor Audio Silver 8 Test w „Hi-Fi+”

“To dziwne, ale jednymi ludźmi, którzy wciąż nie rozumieją, jak poważną i dużą firmą stał się brytyjski Monitor Audio są… sami Brytyjczycy”. – Tak swój test rozpoczyna Steve Dickinson, redaktor brytyjskiego pisma „Hi-Fi+”. Testując kolumny Silver 8 wskazuje na ich mocne punkty, jednak najważniejsze było dla niego co innego:

„Interesującym odkryciem było, co takiego Monitor Audio wniosły do imprezy. A „impreza” to nie jest złe określenie, ze względu na to, co te kolumny gwarantują: to głośniki dające fun, mające duży, wciągający dźwięk, z głęboką, rozległą sceną dźwiękową, a także robiącą wrażenie dynamiką.”

Nic więc dziwnego, że w podsumowaniu testu czytamy:

„Jak się okazało, podczas czasu, który spędziłem z Monitorami, Silver 8, najczęściej po prostu puszczałem muzykę i się nią cieszyłem. Oprócz sesji testowych spędziłem z nimi czas słuchając ich jak zwykły meloman; po prostu dałem się ponieść muzyce. A było to naprawdę łatwe, ponieważ kolumny nie domagają się stałej uwagi i zabawy z nimi; po prostu grają. A to nie jest wcale takie złe…”

Steve Dickinson, „Hi-Fi+”, February 2015