Audio Center Poland | Moon by Simaudio Neo ACE Wzmacniacz/DAC/odtwarzacz plików
5756
single,single-post,postid-5756,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 

Moon by Simaudio Neo ACE Wzmacniacz/DAC/odtwarzacz plików

moon

Maksymalna ocena magazynu „Hi-Fi Choice. Home Cinema”: ★★★★★

W polskiej edycji magazynu „Hi-Fi Choice. Home Cinema” ukazała się bardzo pochlebna recenzja wzmacniacza Moon by Simaudio Neo ACE. To wzmacniacz zintegrowany, ale prosto z XXI wieku, czyli z przetwornikiem cyfrowo-analogowym oraz odtwarzaczem plików. W podsumowaniu czytamy:

„Kluczem do wyciągnięcia z ACE’a tego, co najlepsze będą pozostałe elementy toru – okablowanie i kolumny. Jeśli dobierze się je z głową, satysfakcja będzie całkowita. Osobiście uważam, że lepszym wyborem jest jedno wysokiej klasy urządzenie niż kilka za łącznie taką samą cenę. Zwłaszcza jeśli prezentuje ono tak dojrzałe i efektowne brzmienie, jak player Moona.”

Dodajmy, że urządzenie we wszystkich ocenach – jakość dźwięku, jakość/cena, jakość wykonania, możliwości, ocena ogólna – otrzymało maksymalne oceny (5/5).

Hi-Fi Choice & Home Cinema. Edycja Polska ”, 9/18