Audio Center Poland | Nagroda magazynu „Sound&Vision” dla odtwarzacza Cambridge Audio CXUHD
5655
single,single-post,postid-5655,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
udh

Streaming muzyki i filmów jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się działów branży audio-wideo. Warto jednak wiedzieć, że wciąż najwyższa jakość obrazu i dźwięku zapewniają dedykowane odtwarzacze płyt wizyjnych, przede wszystkim Ultra HD. A jeśli przy okazji są też streamerami – mamy wszystko, czego nam potrzeba. Test takiego urządzenia, odtwarzacza Cambridge Audio CXUHD, zamieścił „Sound&Vision”, jeden z największych magazynów audio-wideo na świecie, przyznając mu wyróżnienie „Sound&Vision TOP Pick”:

„Wraz ze znakomitym obrazem CXUHD oferuje świetny wygląd i jakość budowy, a jego wyjście HDMI zapewnia wygodny dostęp do serwisów streamingowych poprzez dodatek niedrogich systemów Apple TV, Chromecast i Roku. Byłem pod wrażeniem tego, co zobaczyłem i co usłyszałem w czasie, który spędziłem z CXHDU. Mogę go więc z łatwością rekomendować jako streamującą alternatywę dla znakomitego odtwarzacza Ultra HD firmy Oppo.”

Podsumowanie nie pozostawia żadnych wątpliwości:

„Cambridge Audio CXUHD gwarantuje bezbłędny obraz wraz ze streamingiem.”

Cały test pod LINKIEM