Naim Audio SuperUniti Test w magazynie „Hi-Fi+” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Naim Audio SuperUniti Test w magazynie „Hi-Fi+”
2524
single,single-post,postid-2524,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Naim Audio SuperUniti Test w magazynie „Hi-Fi+”

122. wydanie brytyjskiego magazynu „Hi-Fi+” przyniosło test streamera SuperUniti brytyjskiego specjalisty, firmy Naim Audio. Urządzenia tej firmy od lat cieszą się powodzeniem zarówno u klientów, jak i recenzentów. Nic więc dziwnego, że i Nicholas Ripley, redaktor magazynu „Hi-Fi+” był pod wrażeniem odtwarzacza plików SuperUniti. Na tym jednak nie koniec:

„Rezultat był prosty do przewidzenia: Jestem dumnym posiadaczem naima SuperUniti i prawdopodobnie również UnitiServe. Szczerze powiem, że – niezależnie od reakcji mojej lepszej połowy – jestem szczęśliwy z tego, że mogłem dokonać tę zmianę. Wpłynęło to na samo moje jestestwo słuchacza w tai sposób, że uważam, iż przez te wszystkie lata słuchałem w „zły” sposób. Z SuperUniti wreszcie jestem z powrotem na dobrej drodze i jestem bardzo ciekawy, dokąd ta droga mnie zaprowadzi. Chciałbym jeszcze tylko rzucić okiem, tak jak mi to sugerowano, na kompletny system – być może w moim pokoju zostanie jeszcze więcej urządzeń!”

„Hi-Fi+”, Issue 122

LINK