Naim Audio UnitiLite „Hi-Fi World” – test – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Naim Audio UnitiLite „Hi-Fi World” – test
2415
single,single-post,postid-2415,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Naim Audio UnitiLite „Hi-Fi World” – test

W artykule zatytułowanym „Lite Fantastic” magazyn „Hi-Fi World” zaprezentował brytyjskim czytelnikom (i nie tylko) wyjątkowy, zintegrowany ze wzmacniaczem odtwarzacz plików UnitiLite. Zaczyna się on od wskazania przełomowej roli, jaką w tej firmie spełnił system all-in-one Uniti – pierwsze tego typu urządzenie Naima. Polegała ona przede wszystkim na tym, że przyciągnął on do marki ludzi, którzy wcześniej z dźwiękiem wysokiej jakości nie mieli do czynienia. Uniti oferował w przystępnej cenie przesył UPnP wysokiej rozdzielczości, odtwarzacz CD, radio FM i DAB, radio internetowe, a także wzmacniacz o mocy 2 x 50 W.

a4smo81cUnitiLite dodaje do tego poprawione działanie wszystkich sekcji, jak również łącze Bluetooth. Jakość dźwięku ponownie jest zaskakująco wysoka, co przekłada się na ocenę magazynu – maksymalną. W podsumowaniu czytamy: „UnitiLite to system o wielu talentach, znający tricki pozwalające na granie muzyki z odświeżającą werwą i dynamiką – czy to będzie CD, czy pliki wysokiej rozdzielczości, czy nawet radio. Dostajemy przy tym łącze Bluetooth, a także streaming Spotify – wystarczy podłączyć parę fajnych kolumn – i jesteśmy w domu…”

Cały test pod LINKIEM