NAIM LABEL Test w „What Hi-Fi?” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAIM LABEL Test w „What Hi-Fi?”
3975
single,single-post,postid-3975,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
naim

Magazyn „What Hi-Fi” opublikował recenzję serwisu streamingowego Naim Label. Jak w niej czytamy: „Eklektyczny katalog Naima plików wysokiej rozdzielczości może nie jest największy, ale brzmi świetnie…”

W artykule znajdziemy wiele ciepłych słów na temat wydawnictwa, a w podsumowaniu tej czterogwiazdkowej recenzji czytamy:

„To, czy Naim Label będzie w stanie przeciągnąć cię na swoją stronę zależy wyłącznie od tego, czego szukacie. To specjalistyczny serwis, koncentrujący się niemal wyłącznie z artystów wydawnictwa Naim, poza kilkoma wyjątkami. Jego katalog jest nieco mniejszy niż Linn Records, ale jest też bardziej eklektyczny, dzięki czemu będzie mógł przyciągnąć więcej ludzi.

Strona internetowa wymaga jeszcze trochę pracy, aby była tak intuicyjna, jak 7Digital, Primephonic czy Technics Tracks i choć nie ma wątpliwości, że dla swoich, szczególnych klientów jest to bardzo dobry serwis, to jeśli mielibyśmy mu przyznać pełne pięć gwiazdek, musiałby oferować większy wybór artystów.”

Więcej pod LINKIEM