NAIM MU-SO QB Głośnik bezprzewodowy Test w „What Hi-Fi?” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAIM MU-SO QB Głośnik bezprzewodowy Test w „What Hi-Fi?”
3811
single,single-post,postid-3811,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
RS2532_Mu-so_QB_15-lpr

„Ogromy dźwięk i fantastyczna funkcjonalność w najnowszym nabytkiem rodziny Mu-so…” – tak swoją, niezwykle entuzjastyczną recenzję, rozpoczyna magazyn „What Hi-Fi?”. Podsumowanie nie pozostawia wątpliwości, kto jest zwycięzcą i bierze wszystkie nagrody:

„Podkreślaliśmy możliwości oryginalnego Mu-so w dostarczeniu dźwięku hi-fi z bezprzewodowego systemu i Qb idzie tym samym tropem, dając duży, autorytatywny dźwięk, który zaprzecza jego niewielkim rozmiarom.

Dodaje on do nieco bardziej wyrafinowanego dźwięku Mu-so bardziej mainstreamowy balans tonalny, dając mocne uderzenie na dole skali i oferując realne poczucie przestrzeni i obecności.

Moim skromnym zdaniem, Qb nie jest aż tak dobry jeśli chodzi o detale i dynamikę, ale wszystko to składa się na znakomite poczucie rytmu i dokładną, kontrolowany przekaz, który jest blisko nas i jest w dodatku ekscytujący. Dodajmy do tego mnóstwo możliwości streamowania sygnału, a okaże się, że mamy do czynienia z bardzo udanym głośnikiem.

Chociaż 600 funtów to wciąż sporo pieniędzy jak za głośnik bezprzewodowy. Ale, jeśli tylko mamy na to budżet, nie ma wątpliwości, że Qb powinien znaleźć się na szczycie listy.”

Cały test pod LINKIEM