Naim Mu-so Qb Test w magazynie „T3” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Naim Mu-so Qb Test w magazynie „T3”
3770
single,single-post,postid-3770,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
RS2544_Mu-so_QB_27-lpr-1

Pierwsza publiczna demonstracja systemu Mu-so Qb w UK będzie miała miejsce 2 marca, w czasie wystawy Brystol Show. Już teraz otrzymujemy jednak test tego urządzenia, zamieszczony w brytyjskim magazynie „T3”, poświęconym produktom lajfstajlowym z najwyższej półki. To tzw. ‚Hands on review’, czyli recenzja bazująca na krótkim kontakcie z urządzeniem. Ale nawet te kilka dni wystarczyło, aby zrobić wrażenie na autorze recenzji:

„Mając u siebie Mu-so Qb przez weekend dochodzę do wniosku, że Qb jest naprawdę sexy (na swój własny, industrialny sposób) i wszechstronny. Dzięki swoim wymiarom i wyglądowi jest także łatwy do umieszczenia w pokoju – aplikacja umożliwia zmianę brzmienia w zależności od tego, czy Qb znajduje się bliżej niż 25 cm od ściany, czy dalej – chociaż, jeśli mam być szczery, nie usłyszałem większej różnicy.”

„Podsumowując wszystko, trudno narzekać na cokolwiek.”

W plusach urządzenia wyszczególniono:

  • Kompaktowa, seksowna, prostopadłościenna obudowa
  • Fantastyczny dźwięk, jak na te wymiary
  • Szeroki wybór obsługiwanych formatów

W minusach znajdziemy tylko „cenę premium”.

Cały test pod LINKIEM