Naim Mu-so Qb z główną nagrodą magazynu „Stuff” Hi-Fi Gadget of the Year 2016 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Naim Mu-so Qb z główną nagrodą magazynu „Stuff” Hi-Fi Gadget of the Year 2016
4551
single,single-post,postid-4551,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
qb

Mu-so Qb rozpala umysły ludzi na całym świecie! Ten bezprzewodowy system all-in-one o fantastycznym dźwięku i znakomitej obsłudze zdobył właśnie nagrodę główną „Hi-Fi Gadget of the Year 2016” magazynu „Stuff”. Jak czytamy w podsumowaniu:

„W ostatnich latach daje się zauważyć zmiana w podejściu do bezprzewodowych systemów głośnikowych – dobry dźwięk nie jest już kojarzony jedynie z separowanymi komponentami. Mu-so Qb jest bez wątpienia częścią tej zmiany. Jego brzmienie jest równie wciągające, jak nieco bardziej wyrafinowanego większego brata i gra on muzykę w sposób, który zwraca uwagę na duże rozmiary dźwięku. Z kolei jego funkcjonalność powoduje, że jest bardziej wszechstronny niż osobisty trener Madonny na lekcjach jogi.

Wszystko to skrywa stylowa obudowa, w której dbałość o każdy szczegół nie zgubiła dobrego dźwięku. I chociaż 600 funtów to, jak na głośnik bezprzewodowy, spore pieniądze, kupując Qb dostaniecie za nie naprawdę wiele.”

Werdykt:

Niewielki, stylowy, o dźwięku, z którego starszy brat byłby dumny, jest fantastycznym uzupełnieniem rodziny Mu-so.

Zalety:

Wybitna budowa i projekt plastyczny

Zgrabne rozmiary, idealny do niewielkich pomieszczeń

Mnóstwo funkcji

Duży, mocny, ekspresyjny dźwięk

Więcej pod LINKIEM