Audio Center Poland | NAIM Mu-so Qb Test w portalu C|Net
4154
single,single-post,postid-4154,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
naima_qb1

Produkt audio specjalistycznego producenta, który wzbudzałby równie duże uznanie w pismach specjalistycznych, jak i mainstreamowych to rzadkość. Z tym większą przyjemnością informujemy o najnowszym teście systemu Mu-so Qb, który ukazał się na bardzo popularnym portalu C|Net. Jego podsumowanie zatytułowano: „Dla tych, którzy przyzwyczaili się do wydawania dużych pieniędzy, a jednak chcą mieć małe kolumny”:

„Można oczywiście argumentować, że lepiej kupić osobny wzmacniacz i kolumny, ale byłoby to zupełne niezrozumienie tego, o czym piszemy w tym artykule. Przy nieco niższej cenie i dźwięku z charakterem Qb pobije niejeden system Naima.

Mały Mu-so Qb oferuje fantastyczny wygląd, przemyślany design i łatwy setup. Chociaż nie jest tak zgrabny jak niektórzy jego konkurenci, a jest ich wielu, oferuje wystarczająco dużo, aby zaapelować do wrażliwości high-endowców, dla których istotne są niewielkie wymiary i przyjemny wygląd.”

Cały test pod LINKIEM