Audio Center Poland | Naim Mu-so System all-in-one TEST: “T3”
2273
single,single-post,postid-2273,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Naim Mu-so System all-in-one TEST: “T3”

Mu-so, genialny system all-in-one zintegrowany z głośnikami, o niepowtarzalnym wyglądzie, idzie od sukcesu do sukcesu. Dobrych słów nigdy jednak za dużo. Tym większą przyjemność sprawia nowy test magazynu „T3” poświęconego najwyższej klasy gadżetom. Oprócz wyglądu i funkcjonalności, które dla Marka Mayena są w Mu-so trudne do pobicia, równie wysoko oceniony został dźwięk systemu:

RS2271_naim-muso-5-lpr
Dźwięk, dla którego można umrzeć

Nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę doświadczenie, jakie stoi za Naimem, dźwięk systemu jest po prostu znakomity. Rozdzielczość w delikatnych utworach jest przepiękna, a moc jest przy tym wystarczająca, aby zagrać kawałki wymagające poweru bez żadnych zahamowań. Specyfikacja techniczna Mu-so mówi aż o sześciu 75-watowych, cyfrowych wzmacniaczach, po jednym dla zaprojektowanych samodzielnie, sześciu przetworników, dając 450 watów mocy – i nie ma wątpliwości, że jest to prawda.

To wybitny produkt sztuki użytkowej i niesamowite narzędzie audio. jasne jest, że funkcjonalność może być lepsza z produktami takimi jak Sonos. Mimo to ten pojedynczy, minimalistyczny produkt gwarantuje nam niezapomniane przeżycia.”
Mu-so otrzymał maksymalną ocenę – pięć gwiazdek.

Naim_Mu-so_T3_logo_5stars
Mark Mayne, „T3”, January 2015
Cały tekst pod LINKIEM