Audio Center Poland | Naim NAC-N272, NAP300DR, Focal Sopra No.2, Chord Sarum Super ARAY Test supersystemu w magazynie „Hi-Fi +”
4147
single,single-post,postid-4147,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
naim_N272

Tym razem chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na rzadko spotykany test pełnego systemu, składającego się z przedwzmacniacza/streamera NAC-N272 i końcówki mocy NAP300DR firmy Naim, kolumn Focal Sopra No. 2 i okablowania Sarum Super ARAY firmy Chord, opublikowany w brytyjskim magazynie „Hi-Fi+”. Roy Gregory w jego podsumowaniu pisze:

„Zamierzam po prostu usiąść i cieszyć się koherencją i integralnością, nieomal nadnaturalnym poczuciem obecności muzyków, spektaklu i prezentacji. W tym leży piękno tego systemu: to odtwarzacz sieciowy i radio internetowe, centrum dystrybucyjne muzyki dla całego domu – a także niesamowicie wciągający i ekspresyjny muzycznie system high-end. Focal i Naim rozpoczynały działalność jako nieznajomi, mimo to ten system jest dla prawdziwych miłośników muzyki, małżeństwo prosto z nieba.”

„Hi-Fi+”, Issue 136