NAIM NAC-N272 Test w magazynie „Audio. Video” 03/2016 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAIM NAC-N272 Test w magazynie „Audio. Video” 03/2016
4083
single,single-post,postid-4083,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
NAIM-NAC-N272

W teście pt. „Współczesność w klasycznej skórze” magazyn „Audio. Video” wystawił niezwykle chlubne świadectwo wysiłkom firmy Naim, mającym na celu przybliżenie techniki high-resolution światu audio. Tym razem jednak w nietypowej odsłonie – NAC-N273 jest klasycznym przedwzmacniaczem analogowym oraz przetwornikiem cyfrowo-analogowym, zintegrowanym z odtwarzaczem plików. Do kompletu wystarczy tylko końcówka mocy. System został zaliczony do kategorii A, a w podsumowaniu czytamy:

„Biorąc teraz pod uwagę, że jako przedwzmacniacz N272 skutecznie konkuruje z najlepszymi urządzeniami do około 20 tysięcy – łatwo wyciągnąć wniosek: jako kompletne urządzenie NAC-N272 jest bardzo opłacalnym zakupem.”

„Kupując oddzielne „klocki”, nie zyskalibyśmy dosłownie nic (szczególnie w ekosystemie Naima) ponad większą liczbę urządzeń. Integracja w takim wydaniu to świetna sprawa. Szczególnie, że bez żadnych oporów możemy pomyśleć o podłączeniu naprawdę dobrego gramofonu i phonostage’a. Gorąca rekomendacja!”

„Audio. Video” 03/2016