Audio Center Poland | Naim Nait XS2 Test w magazynie „Audio-Video”
1668
single,single-post,postid-1668,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Naim Nait XS2 Test w magazynie „Audio-Video”

O tym, że nowe wzmacniacze Naima będą hitem wiadomo było właściwie od samego początku, od pierwszych pokazów na wystawie High End w Monachium. Bardzo szybko ich potencjał dostrzegły redakcje największych pism na świecie, a teraz otrzymujemy potwierdzenie tej opinii w postaci testu w magazynie „Audio-Video”, który swój tekst o wzmacniaczu zatytułował „Dziewięć powodów”, a na wstępie zamieścił wytłuszczony tekst:
Czy mały,70-watowy wzmacniacz może zapewnić tyle samo radości co trzy razy większe integry albo wzmacniacze dzielone? Tak – jeśli jest to Naim.” Dopełnia to podsumowanie testu:

„Egzemplarz, który testowałem, nie wrócił już do dystrybutora. I to nie tylko ze względu na to, co napisałem powyżej. Otóż prywatnie szukałem wzmacniacza do 30-metrowego salonu, który to wzmacniacz – oprócz dynamicznego, muzykalnego i pełnego brzmienia: a) nie będzie zwracał na siebie uwagi; b) będzie nie droższy niż 8-10 tys. złotych; c) sprawdzi się przy testach różnych, średniobudżetowych kolumn; d) będzie odpowiednio mocnym piecem, za pomocą którego okazjonalnie nagłośnię domową imprezę; e) będzie łatwy w obsłudze; f) będzie go można łatwo odsprzedać; g) będzie potencjalnie niezawodny i oszczędny energetycznie. Wszystkie te punkty mały Naim „odhacza” celująco, dodając coś jeszcze w tak zwanym gratisie (o czym początkowo nie myślałem) – bardzo dobre wyjście słuchawkowe, które sprawiło, że swoje AKG K701 polubiłem znacznie bardziej, niż do tej pory. Ile innych wzmacniaczy potraficie wymienić, które spełniają wszystkie te warunki jednocześnie? Ile z nich – przy tym – nie jest produkowanych w Chinach?”

indeks
Wzmacniacz otrzymał wyróżnienie REKOMENDACJA Audio-Video

Audio_Video_1_2014

„Audio-Video”, 1/2014