Naim NAP 250 DR Test wzmacniacza mocy w magazynie „The Ear” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Naim NAP 250 DR Test wzmacniacza mocy w magazynie „The Ear”
3054
single,single-post,postid-3054,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Naim NAP 250 DR Test wzmacniacza mocy w magazynie „The Ear”

Wyróżnienie: ***** (max)

Kolejny test wzmacniacza Naim z nową wersją zasilacza DR. I kolejny znakomity opis, tym razem w magazynie „The Ear”. O wzmacniaczu mocy NAP 250 DR pisze Jason Kennedy:

Naim_NAP250DR_The_Ear_TEST_logo

„Brałem udział w publicznym porównaniu poprzedniej generacji NAP 250 i nowej, DR. Pomieszczenie Audio T w Brighton było duże, w spotkaniu brała udział duża liczba ludzi i siedziałem w nienajlepszym miejscu. Ale nawet w takich warunkach większa rozdzielczość, niższy szum i mniejsze zapiaszczenie były ewidentne. Większość wzmacniaczy Naima, które wcześniej testowałem brzmiało trochę przyziemnie, z ograniczonym poczuciem skrajów pasma, co nie jest złe, ale było dla mnie mniej interesujące niż to, co mogły pokazać najlepsze urządzenia konkurencji. Co jednak nie przeszkadzało prezentować Naimowi jego umiejętności w zakresie timingu, na których firma zbudowała swoją reputację. Seria DR zdaje się zachowywać te trzy elementy: „pace, rhythm and timing”, dodając do tego moc i transparentność. NAP 250 DR gra więc mniej dociążonym basem, co z właściwymi kolumnami przełoży się na ekstremalnie muskularny niski zakres.

Jak mi powiedziano, NAP 300 DR jest jeszcze lepszym wzmacniaczem i pewnie tak jest. Ale NAP 250 DR to odrodzony klasyk, wzmacniacz mocy na czasy plików wysokiej rozdzielczości, zdolny do przyjęcia każdego sygnału i wyciągnięcia z niego tyle, ile tylko się da.”

Wzmacniacz otrzymał maksymalną ocenę końcową: *****

Cały test pod LINKIEM

Jason Kennedy, „The Ear”, October 28, 2015