Naim NAP 300 DR Test w magazynie „HIFICRITIC” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Naim NAP 300 DR Test w magazynie „HIFICRITIC”
3057
single,single-post,postid-3057,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Naim NAP 300 DR Test w magazynie „HIFICRITIC”

Wyróżnienie: „HIFICRITIC Audio Excellence”

Technologie zastosowane w topowym systemie Statement firmy Naim szybko zostały wprowadzone do innych wzmacniaczy tego producenta. Najważniejsze okazały się poprawki w zasilaczach, które spowodowały dodanie do ich nazw liter „DR”. Test takiej właśnie, nowej wersji wzmacniacza mocy NAP 300 DR zamieścił magazyn „HIFICRITIC”:

Naim NAP 300 DR_HIFICRITIC_TEST_logo1

„Oryginalny NAP 300 zrobił na mnie duże wrażenie dzięki dobremu balansowi swoich zalet. To wciąż bardzo dobry wzmacniacz, jednak NAP 300 DR jest bez wątpienia lepszy, zachowując równowagę i koherencję, znane z dźwięku poprzednika – dzięki czemu jest on naprawdę fantastycznym wzmacniaczem, zasługującym na wyróżnienie „Audio Excellence”. Dla nowych użytkowników wzrost ceny o 300 funtów jest całkowicie usprawiedliwiony. Właśnie ogłoszono program dla posiadaczy poprzednich wersji wzmacniaczy Naima i jest on nieco droższy, ale wciąż wydaje się całkowicie usprawiedliwiony.”

Naim NAP 300 DR_HIFICRITIC_TEST_logo2

Wzmacniacz został wyróżniony nagrodą „Audio Excellence”

„HIFICRITIC”, Oct/Nov/Dec 2015