Audio Center Poland | NAIM NAP 500 + DR Upgrade cenionego wzmacniacza w oczach recenzenta magazynu „HIFICTITIC”
4291
single,single-post,postid-4291,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
nad_nap500

Martin Colloms, jeden z najwyżej cienionych dziennikarzy, specjalistów świata audio jest wieloletnim posiadaczem wzmacniacza Naim NAP 500, z którym przetestował setki kolumn. Wprowadzenie do oferty tej firmy wzmacniaczy ze stabilizowanym zasilaniem (DR) skłoniło go do porównania nowej i starej wersji swojej referencji. W podsumowaniu czytamy:

„Werdykt ten był dla mnie zaskoczeniem. Jakość dźwięku, a co za tym idzie ocena, wersji DR jest dalece lepsza niż wersji bez DR. Wzmacniacz łączy teraz „międzynarodowe” wartości, takie jak: subtelną harmonię, wewnętrzne zbalansowanie, moc i drive, ze znakomitym uderzeniem i basem granym z szybkością światła. Podobnie, jak było z NAP 300 DR, subiektywne rozciągnięcie pasma jest szersze niż poprzednio, a scena dźwiękowa powiększyła się w każdym kierunku. Bez cienia zawahania wzmacniacz otrzymuje najwyższą ocenę w naszym rankingu – Audio Excellence”.

„HIFICRITIC”, April, May, June 2016