NAIM ND5 XS – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NAIM ND5 XS
1946
single,single-post,postid-1946,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

NAIM ND5 XS

Odtwarzacz plików nagrodzony w teście porównawczym „Hi-Fi News”

Rynek odtwarzaczy plików przeżywa ostatnio okres największego rozkwitu. Mamy na rynku mnóstwo dobrych urządzeń, z których meloman musi wybrać ten jedyny, tylko dla siebie. W wyborze pomagają testy porównawcze, takie jak przeprowadzony w ostatnim numerze magazynu „Hi-Fi News”. Przetestowano w nim najbardziej znane odtwarzacze ze średniego pułapu cenowego, takie jak Musical Fidelity M1 CLiCCyrus Stream X Signature, Lindemann Musicbook 20, Pioneer N-50 i Naim ND5 XS. Naim został wybrany, obok Pioneera, na zwycięzcę testu i nagrodzony wyróżnieniem „Hi-Fi News Outstanding Product”.

HiFiNews

„Biorąc pod uwagę wyłącznie jakość dźwięku, Naim ND5 XS był najbardziej angażującym odtwarzaczem tego grupowego testu. Gra muzykę z rozmachem i buńczucznie, z wyraźnie podkręconym basem, który jest też melodyjny i detaliczny. Naim, razem z Linnem, mówią, że byli pionierami w audiofilskim streamingu audio. i to słychać: ND5 XS brzmi wybitnie.”

„Hi-Fi News”, September 2014